ČESKO 2018 -Víkendový relaxační pobyt
Program je určen pro Vás, kteří nemáte mnoho volného času a přesto chcete dopřát svému tělu relaxaci.
Detail
ČESKO 2018 - Program proti BOLESTI ZAD - Janské lázně
Cvičení metodou SM-Systém MUDr.Smíška pro Vás, kteří trpíte bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a jako prevence a léčba poruch velkých kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních a nožní klenby.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 - Hotelové ubytování se snídaní - Janské Lázně
Odpočívejte, relaxujte a načerpejte novou sílu v čisté krásné přírodě našich nejvyšších hor Krkonoš, pod Černou horou, u kolonády v Janských Lázních.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 -Léčebný lázeňský pobyt - Janské lázně
Tento program se nejvíce podobá klasické komplexní lázeňské péči. Z tohoto důvodu se doporučuje v délce cca 3 týdnů, aby se zvýšil léčebný efekt (není podmínkou). Je určen především Vám, klientům s poruchami pohybového aparátu nebo onemocněním nervového systému, kteří nemůžete realizovat léčebný pobyt prostřednictvím zdravotní pojišťovny
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 - Fitness pro muže - Janské lázně
Pobyt NEJEN pro manažery, ale každého, kdo si chce odpočinout od pracovních starostí v prostředí čisté krkonošské přírody. Načerpejte novou energii a uvolněte svoje tělo i mysl během týdenního relaxačního pobytu !
Detail
ČESKO 2018 Relax pro ženy - Janské lázně
Milé ženy, hoďte starosti za hlavu a nechte se rozmazlovat vybranými lázeňskými procedurami.Týden strávený v lázeňském letovisku v krásné krkonošské přírodě potěší Vaše tělo i duši.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 - Program na redukci váhy - Janské lázně
Program je zaměřen na redukci váhy a prevenci obezity. Nutriční terapeut Vám sestaví výživový plán a osobní trenér upraví individuelní tréninkový program pro redukci hmotnosti. Nedílnou součástí programu je i regenerace organismu pomocí léčebných relaxačních procedur..
Detail
ČESKO 2018 - Lázeňský pobyt pro seniory - Janské lázně
Pobyt vhodný NEJEN pro seniory zahrnuje lehčí léčebné a relaxační procedury s pohybovou terapií. Ulevte svému unavenému tělu a obnovte si energii ve spojení s procházkami krkonošskou přírodou !
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 -Lázeňská pohoda 2018 - Janské Lázně
Týden strávený v JANSKÝCH LÁZNÍCH, naplněný vybranými lázeňskými procedurami, přispěje ke zlepšení Vaší celkové kondice a obnově fyzických i psychických sil.
Detail
Změna otevírací doby 19.11. - 11.12.2018
Detail
Seiffen, advent ve městě hraček a betlémů
15.12.2018
Detail
Janské lázně - VYBERTE SI Z BALÍČKŮ !
Léčebný lázeňský pobyt, program proti bolesti zad, lázeňská pohoda, relax pro ženy, fitness pro muže, víkendový relaxační pobyt, lázeňský pobyt nejen pro seniory, program na redukci váhy, hotelové ubytování se snídaní, aj.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail