Česko 2018

ČESKO 2018 -Víkendový relaxační pobyt
Program je určen pro Vás, kteří nemáte mnoho volného času a přesto chcete dopřát svému tělu relaxaci.
Detail
ČESKO 2018 - Program proti BOLESTI ZAD - Janské lázně
Cvičení metodou SM-Systém MUDr.Smíška pro Vás, kteří trpíte bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a jako prevence a léčba poruch velkých kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních a nožní klenby.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 - Hotelové ubytování se snídaní - Janské Lázně
Odpočívejte, relaxujte a načerpejte novou sílu v čisté krásné přírodě našich nejvyšších hor Krkonoš, pod Černou horou, u kolonády v Janských Lázních.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 -Léčebný lázeňský pobyt - Janské lázně
Tento program se nejvíce podobá klasické komplexní lázeňské péči. Z tohoto důvodu se doporučuje v délce cca 3 týdnů, aby se zvýšil léčebný efekt (není podmínkou). Je určen především Vám, klientům s poruchami pohybového aparátu nebo onemocněním nervového systému, kteří nemůžete realizovat léčebný pobyt prostřednictvím zdravotní pojišťovny
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 - Fitness pro muže - Janské lázně
Pobyt NEJEN pro manažery, ale každého, kdo si chce odpočinout od pracovních starostí v prostředí čisté krkonošské přírody. Načerpejte novou energii a uvolněte svoje tělo i mysl během týdenního relaxačního pobytu !
Detail
ČESKO 2018 Relax pro ženy - Janské lázně
Milé ženy, hoďte starosti za hlavu a nechte se rozmazlovat vybranými lázeňskými procedurami.Týden strávený v lázeňském letovisku v krásné krkonošské přírodě potěší Vaše tělo i duši.
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 - Program na redukci váhy - Janské lázně
Program je zaměřen na redukci váhy a prevenci obezity. Nutriční terapeut Vám sestaví výživový plán a osobní trenér upraví individuelní tréninkový program pro redukci hmotnosti. Nedílnou součástí programu je i regenerace organismu pomocí léčebných relaxačních procedur..
Detail
ČESKO 2018 - Lázeňský pobyt pro seniory - Janské lázně
Pobyt vhodný NEJEN pro seniory zahrnuje lehčí léčebné a relaxační procedury s pohybovou terapií. Ulevte svému unavenému tělu a obnovte si energii ve spojení s procházkami krkonošskou přírodou !
Doporučujemelázeňský pobytvhodný pro senioryDetail
ČESKO 2018 -Lázeňská pohoda 2018 - Janské Lázně
Týden strávený v JANSKÝCH LÁZNÍCH, naplněný vybranými lázeňskými procedurami, přispěje ke zlepšení Vaší celkové kondice a obnově fyzických i psychických sil.
Detail